Restauracja

Kuchnia jedyna w swoim rodzaju - tak w jednym zdaniu można podsumować dania, które tworzymy codziennie z pasją i zaangażowaniem dla naszych Gości. Gallo Nero to prawdziwa kuźnia smaków - serwujemy dania kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Odkryj z nami smak prawdziwej, włoskiej pizzy na cienkim cieście wypiekanej w piecu opalanym drewnem. Zatrać się w zapachu świeżych ziół i oryginalnych przypraw dodawanych do ręcznie robionych włoskich makaronów czy dań z owocami morza. Z największą starannością wybieramy najwyższej jakości włoskie produkty, nasze potrawy są przygotowywane od podstaw w momencie złożenia zamówienia, hołdujemy zasadzie slow food Oddaj się przyjemności płynącej ze smaku włoskich deserów i zdrowych świeżo tłoczonych soków owocowych. Smaków w Gallo Nero nie da się zapomnieć, pasja gotowania i miłość do jedzenia to nasze motto, tą drogą podążamy i zapraszamy do wspólnej podróży.

Menu

Zakładki pionowe

Aktualności

19
mar

Po bardzo długich naradach postanowiliśmy nagrodzić voucherem na Panią Wiktorię Burejza, która w rymowany sposób przedstawiła nam swoje ulubione smaki. Dziękujemy Wam Drodzy Goście za zaangażowanie. Dzięki Wam codziennie dowiadujemy się, które smaki w Gallo kochacie najbardziej :) Będą kolejne zabawy!

17
mar

Jaka jest Wasza ulubiona pizza z naszego pieca? Już w poniedziałek najbardziej kreatywny komentarz nagrodzimy voucherem :) Więcej smaków tygodnia znajdziecie pod linkiem: http://bit.ly/menutygodniagallo